Počítače dětem

Mám zájem o spolupráci

Jsem organizace/influencer a chci se zapojit do projektu

Vytváříme specializovanou veřejně prospěšnou organizaci, která se rychle stává leaderem v poskytování technického vybavení potřebným rodinám a nejen pro ně. Víme, že pro jakoukoli jinou organizaci je obtížné zajišťovat chod IT techniky u sebe nebo u svých klientů, protože pro podobný provoz je nutné mít vybudovaný plnohodnotný IT servis, sklady dílů a IT specialisty zaměřené na hardware.

Vnímáme, že mezi organizacemi existuje určitá „soutěž“, kdy tento stav chceme změnit. Začínáme tím, že budeme pomáhat i ostatním veřejně prospěšným organizacím svojí specializací a úzkým zaměřením na servis IT techniky. Vybudovali jsme pobočkovou síť, rychlou a levnou logistiku, systém školení a atestací pro naše techniky – dobrovolníky. Takto budeme zajišťovat kvalitu služby špičkové IT firmy založené na dobrovolnících. Přicházíme s nabídkou vzájemné spolupráce. Zahájili jsme spolupráci s Člověkem v tísni (zajištěn servis počítačů rodinám, kterým dávají počítače oni přes jejich vlastní sbírku), Česko.digital – zejména projekt Ucimeonline.cz, SousedskaPomoc.cz (zajištění servisu z naší strany a naopak pomoc při svozech počítačové techniky), Nadace Albatros (spolupráce studentů mezi sebou -Talentify.me). Chceme podporovat další projekty, spolupracovat a být svou specializací i dalším veřejně prospěšným organizacím prospěšní.

Pokud máte zájem o spolupráci, klikněte na následující odkaz a vyplňte registrační formulář

Jsem nezisková organizace a chci PC pro rodiny

Nabízíme techniku i pro organizace, které chtějí techniku dále rozdat. Pokud se tedy chcete zapojit do pomoci rodinám v nouzi a zajistit distribuci techniky potřebným, jsem ochotní vám pomoci.

Pro registraci stačí kliknout na následující odkaz a vyplnit formulář

Jsem dobrovolník

Projekt Počítače dětem je naprosto závislá na pomoci dobrovolníků, kteří nám pomohou se svozem techniky, jejím předáváním vybraným rodinám v nouzi a instalací či kompletací techniky.

Dobrovolníkem tedy může být každý, kdo se chce zapojit do akce Počítače dětem a je k dispozici jak pro instalaci, tak odvoz/převoz techniky. 

Velmi potřebná je pomoc od technicky zdatných dobrovolníků, kteří by pomohli vdechnout darovaným počítačům nový život. Jedná se zejména o revitalizaci počítače a instalaci výukového softwaru, tedy Microsoft Teams a Google Classroom, aby se mohlo okamžitě začít s výukou. 

Doufáme, že najdeme co nejvíce ochotných dobrovolníku a už teď velice děkujeme každému, kdo se přihlásí, bez vás by tato akce neměla šanci uspět.

Pro registraci využijte následující formulář: