Počítače dětem

Převzetí techniky

Po vyplnění registračního formuláře můžete darovat IT techniku do kteréhokoliv z našich svozových míst v České republice, kde s Vámi bude vyplněný předávací protokol ve 2 vyhotoveních. Z toho bude jedno vyhotovení pro Vás a druhé půjde spolu s darovanou techniku do Instalačního centra v Praze, kde ji zaevidujeme.  

IT technika, která spolu s předávacím protokolem putuje ze svozového místa je následně spárována s vyplněným formulářem na webu v našem interním systému, čímž zajišťujeme transparent a máme jistotu, že Vámi darovaná technika dorazila v pořádku. IT technika je repasována, dochází k instalaci potřebného hardware i software tak, aby byla okamžitě připravena pro výuku dítěte. Připravený počítač nebo notebook zapůjčujeme potřebné rodině po prověření ze strany školy skrze naše prověřené dobrovolníky. 

Aktuální seznam svozových míst naleznete zde. Mezi svozová místa pro dárce patří především prodejny společnosti Mironet, ale také charitativní organizace se kterými dlouhodobě spolupracujeme (UNICEF, Nadace Jedličkova ústavu, Charita Olomouc aj.). 

Aktuální příběhy rodin můžete sledovat v novinkách zde a také na našich sociálních sítích Facebook a Instagram.

V případech, kdy chcete řešit v rámci společnosti odkup techniky za symbolickou cenu je nutné kontaktovat přímo manažerku projektu Ing. Ivu Zippererovou na e-mailu iva@pocitacedetem.cz. Následně bude Vaše nabídka prověřena přes naše Instalační centrum servisními pracovníky a poté Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme, že pomáháte spolu s námi!