Počítače dětem

Převzetí techniky

Po vyplnění registračního formuláře můžete darovat IT techniku do kteréhokoliv z našich svozových míst v České republice, kde s Vámi bude vyplněný předávací protokol ve 2 vyhotoveních. Z toho bude jedno vyhotovení pro Vás a druhé půjde spolu s darovanou techniku do Instalačního centra v Praze, kde ji zaevidujeme.  

IT technika, která spolu s předávacím protokolem putuje ze svozového místa je následně spárována s vyplněným formulářem na webu v našem interním systému, čímž zajišťujeme transparent a máme jistotu, že Vámi darovaná technika dorazila v pořádku. IT technika je repasována, dochází k instalaci potřebného hardware i software tak, aby byla okamžitě připravena pro výuku dítěte. Připravený počítač nebo notebook zapůjčujeme potřebné rodině po prověření ze strany školy skrze naše prověřené dobrovolníky. 

Aktuální seznam svozových míst naleznete zde. Mezi svozová místa pro dárce patří především prodejny společnosti Mironet, ale také charitativní organizace se kterými dlouhodobě spolupracujeme (UNICEF, Nadace Jedličkova ústavu, Charita Olomouc aj.). 

Svozová místa naleznete v těchto městech (řazeno dle abecedy): 

 1. Brno
 2. Dobřejovice
 3. Hradec Králové
 4. Hradec Králové Hradec si pomáhá
 5. Jablonec nad Nisou
 6. Karlovy Vary
 7. Kladno
 8. Kyjov
 9. Liberec
 10. Litomyšl
 11. Mariánské lázně
 12. Mladá Boleslav
 13. CHARITA Olomouc
 14. Ostrava
 15. Plzeň
 16. Praha 1 UNICEF
 17. Praha 4 Chodov
 18. Praha 4 Nadace Jedličkova ústavu
 19. Praha 8 Invalidovna
 20. Rožnov pod Radhoštěm
 21. Studénka
 22. Teplice
 23. Uherské Hradiště

Aktuální příběhy rodin můžete sledovat v novinkách zde a také na našich sociálních sítích Facebook a Instagram.

V případě, že z jakéhokoliv důvodu chcete nebo v rámci společnosti musí dojít k odkupu darované IT techniky, je nutné kontaktovat přímo manažerku projektu Ing. Nikol Nevoránkovou na e-mailu nikol@pocitacedetem.cz. Následně bude Vaše nabídka prověřena přes naše Instalační centrum prověřenými servisními pracovníky a poté Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za pochopení. 

Děkujeme, že pomáháte spolu s námi!