Počítače dětem

Mám zájem o spolupráci

Jsem organizace/influencer a chci se zapojit do projektu

Projekt Počítače dětem je otevřen spolupráci s organizacemi i jednotlivci. Rádi přijmeme pomoc s technikou, propagací, servisem i financemi. Dále také nabízíme možnosti praxe pro studenty v rámci montáží PC, marketingu a admistrativy.

Dosud jsme zahájili spolupráci s Člověkem v tísni (zajištěn servis počítačů rodinám, kterým dávají počítače oni přes jejich vlastní sbírku), Česko.digital – zejména projekt Ucimeonline.cz, SousedskaPomoc.cz (zajištění servisu z naší strany a naopak pomoc při svozech počítačové techniky), Nadace Albatros (spolupráce studentů mezi sebou -Talentify.me).

Pokud máte zájem o spolupráci, klikněte na následující odkaz a vyplňte registrační formulář

Jsem nezisková organizace a chci PC pro rodiny

Nabízíme techniku i pro organizace, které chtějí techniku dále rozdat. Pokud se tedy chcete zapojit do pomoci rodinám v nouzi a zajistit distribuci techniky potřebným, jsem ochotní vám pomoci.

Pro registraci stačí kliknout na následující odkaz a vyplnit formulář

Jsem dobrovolník

Projekt Počítače dětem je naprosto závislá na pomoci dobrovolníků, kteří nám pomohou se svozem techniky, jejím předáváním vybraným rodinám v nouzi a instalací či kompletací techniky.

Dobrovolníkem tedy může být každý, kdo se chce zapojit do akce Počítače dětem a je k dispozici jak pro instalaci, tak odvoz/převoz techniky. 

Velmi potřebná je pomoc od technicky zdatných dobrovolníků, kteří by pomohli vdechnout darovaným počítačům nový život. Jedná se zejména o revitalizaci počítače a instalaci výukového softwaru, tedy Microsoft Teams a Google Classroom, aby se mohlo okamžitě začít s výukou. 

Doufáme, že najdeme co nejvíce ochotných dobrovolníku a už teď velice děkujeme každému, kdo se přihlásí, bez vás by tato akce neměla šanci uspět.

Pro registraci využijte následující formulář: