Počítače dětem

MISS České republiky mediálním partnerem

Pro rok 2020 se národní soutěž krásy Miss České republiky stala mediálním partnerem našeho projektu. Tato soutěž změnila svůj koncept a poslední roky se  aktivně věnuje charitativní činnosti.

Do pomoci se zapojily i všechny semifinalistky roku 2020. Dívky natáčely charitativní videa, kde se snažily projekt více přiblížit svému okolí a především hledaly dárce, techniky a dobrovolníky, kteří by se do projektu mohli zapojit a vdechnout technice druhý život.

Každá dívka si za pomoci své školy našla ve svém městě nebo kraji rodinu, která potřebuje naši pomoc a počítač jí doručila. Některé dívky se do projektu zapojily více a předaly již několik počítačů. Počítačem byly obdarovány nejen rodiny z různých koutů České republiky, ale i nízkoprahové centrum, kde počítač využije mnoho dětí.

Po konání semifinálových kol vybrané finalistky nadále pokračovaly ve své charitativní činnosti. I dívky, které v soutěži skončily a nepostoupily dále, se rozhodly pomáhat v rodinách a rozvážet počítače do potřebných rodin.