Počítače dětem

Projektu pomáhají i studenti SŠ a VŠ

Projektu pomáhají i studenti SŠ a VŠ

i díky podpoře odboru životního prostředí MČ Praha 11.

Zájem o repasované počítače v našem projektu stále narůstá. IT techniku již nepředáváme jen v rodinách, ale i v dětských domovech, azylových domech pro matky s dětmi, školách při nemocnicích, nízkoprahových zařízeních a v dalších zařízeních.

Daří se nám propojovat spolupráci s ostatními nadacemi, které dětem a rodinám ve složitých životních situacích pomáhají stejně jako náš projekt.

Přibývá i darované IT techniky, protože zejména firmy a společnosti si stále více uvědomují nutnost společenské odpovědnosti vůči životnímu prostředí a proces repasování IT techniku k němu rozhodně patří.

Jsme moc rádi, že se do projektu zapojily i některé oslovené firmy sídlící v katastru MČ Praha 11 a projektu věnovaly stolní počítače a notebooky.

I díky grantu z odboru životního prostředí MČ Praha 11 si v projektu můžeme dovolit zaměstnat brigádníky z řád studentů středních i vysokých škol, kteří s rasováním počítačů nebo jejich rozvozem do rodin pomáhají.

Pokud chcete podpořit náš projekt i Vy, neváhejte se na nás obrátit na emailu info@pocitacedetem.cz. Každá pomoc se počítá.