Počítače dětem

20 NOTEBOOKŮ DO ZŠ JUVENTA

20 NOTEBOOKŮ DO ZŠ JUVENTA

Poskytli jsme 20 notebooků do jedné z největších základních škol v České republice.

Díky těmto notebookům budou moci žáci ZŠ Juventa v Milovicích využívat moderní technologie napříč celou výukou. Notebooky jsou mobilní a umožní žákům přístup k informacím a materiálům z internetu, kdekoliv se nacházejí. Budou tak moci snadno pracovat na svých projektech a prezentacích i mimo školu, což jim dává nezávislost a flexibilitu.

Využití notebooků se týká nejenom hodin informatiky, ale mohou být nasazeny v různých předmětech a oblastech výuky. Díky notebookům mohou učitelé a žáci snadno přistupovat k online zdrojům, vzdělávacím videím, interaktivním aplikacím a různým edukačním programům. Notebooky umožňují i kreativnější přístup k výuce, například prostřednictvím tvorby vlastních prezentací, videí nebo webových stránek.

Tento projekt ukazuje, jak důležité je modernizovat vzdělávání a přizpůsobit ho aktuálním trendům v oblasti informačních technologií. Děti a mladí lidé jsou v dnešní době neustále vystaveni různým technologiím a je tedy logické, aby se moderní technologie dostaly i do výuky. Notebooky umožní žákům lépe porozumět modernímu světu a připravit je na výzvy, které je čekají v budoucnu.

Je skvělé, že s paní poslankyní Romanou Fischerovou a zastupitelem Milovic panem Lukášem Pilcem, máme společný zájem na zlepšení vzdělávacího systému v České republice. Těšíme se na další spolupráci.

Pokud byste chtěli pomoci i Vy, neváhejte nás kontaktovat na info@pocitacedetem.cz. Každá pomoc se počítá!

Na video z předávání se můžete podívat zde.