Počítače dětem

DAROVÁNÍ IT TECHNIKY OD SPOLEČNOSTI DENTONS

DAROVÁNÍ IT TECHNIKY OD SPOLEČNOSTI DENTONS

Díky štědrosti společnosti Dentons budeme moci vybavit minimálně jednu školní počítačovou učebnu.

Společnost Dentons, jedna z předních světových právních firem s rozsáhlou mezinárodní přítomností, se rozhodla darovat vyřazenou IT techniku našemu projektu.

Dentons je renomovanou právní firmou s týmem tvořeným více než 21 000 odborníky působícími ve více než 200 lokalitách ve více než 80 zemích. Jejich angažovanost v sociálních a charitativních projektech je dobře známá a darování IT techniky pro projekt Počítače dětem je dalším příkladem jejich závazku k podpoře vzdělávání a technologického pokroku.

Díky daru od společnosti Dentons budeme moci vybavit minimálně jednu školní učebnu tolik potřebnou IT technikou, což umožní dětem efektivněji se učit a připravovat se na digitální budoucnost.

Podle zástupců společnosti Dentons je tento dar součástí jejich snahy o podporu společensky prospěšných projektů a přínos pro komunity, v nichž působí. Vzdělávání a technologie jsou klíčovými oblastmi, které formují budoucnost, a v Dentons jsou hrdí, že můžou přispět k posílení těchto oblastí.

Počítače dětem a společnost Dentons společně věří, že moderní technologie mají potenciál přeměnit vzdělávání a otevřít dětem nové příležitosti. Tato spolupráce přináší naději a inspiraci pro další organizace a firmy, aby se zapojily do podpory vzdělávání a technologického rozvoje.

Darování IT techniky od společnosti Dentons projektu Počítače dětem je důkazem toho, že nadnárodní společnosti mohou hrát významnou roli v sociálním a technologickém pokroku. Společnost Dentons přináší svou globální přítomnost a odbornost do této iniciativy, a tím přispívá k lepšímu budoucímu vzdělání dětí a rozvoji digitálních dovedností pro další generace.

Pokud chcete pomoci i Vy, neváhejte se na nás obrátit na info@pocitacedetem.cz.

Pojďme se všichni společně řídit naším heslem: „Aby všechny děti mohly studovat!“