Počítače dětem

Ambasadorka projektu Nikola Kokyová již potřetí navštívila neziskovou organizaci POINT Milovice

Ambasadorka projektu Nikola Kokyová již potřetí navštívila neziskovou organizaci POINT Milovice

Konec listopadu se nesl v duchu rozdávání radosti. Ambasadorka a dobrovolnice projektu Počítače dětem Nikola Kokyová, která se zároveň pyšní titulem Miss České republiky 2019 již potřetí navštívila neziskovou organizace POINT Milovice.
Do Milovic nepřijela s prázdnou a přivezla s sebou dar v podobě celkem 14 počítačů. Počítačová technika je určena pro romské děti a bude rozdělena mezi klienty z řad POINT rodina (SAS a pěstounské rodiny) a POINT Klubovna.
Nikola tak opět rozdávala radost romským dětem, které touží něco dokázat, být vzorem pro ostatní a pomáhat tak všem k motivaci vyšlapat si nelehkou cestu k úspěchu.
Ambasadorka projektu k předávání uvedla: Do neziskové organizace POINT Milovice se vždy velmi ráda vracím. Jsem
moc šťastné, že jsme dnes dětem mohli darovat celkem 14 počítačů, které využití ke vzdělávání a také rozvoji hudebního talentu. Chlapci mi na rozloučení zahráli na klávesy a zazpívali je neskutečné, jak talentovaní jsou. Mám z toho velkou radost.” zmínila Nikola Kokyová.
Více informací o aktivitách Point Milovice se dozvíte na www.pointmilovice.cz.

Projekt je realizován s podporou Ministerstva kultury ČR v rámci dotačního programu Podpora integrace příslušníků romské menšiny.