Počítače dětem

Dárkový certifikát jako vánoční dárek

Stále sháníte vánoční dárky a nevíte si rady? Máme pro vás jeden tip – darujte dětem v nouzi počítač či notebook za symbolických 900 korun. Každých 900 korun zajistí jednomu dítěti funkční počítač v průměrné hodnotě 6.500 korun. Darovat můžete sami za sebe, můžete ale dárkový certifikát dále darovat. Vyměňte dárkové sady čajů a mýdel za smysluplný dárek, který udělá radost a pomůže dětem, které budou mít chudšího ježíška než kdykoliv předtím. Hledáte dárek pro firemní partnery? Voucher vám můžeme na míru upravit, přidat vaše firemní logo a speciální poděkování.

Pomozte s námi! Dárkové certifikáty můžete zakoupit ve více hodnotách. Za 900 korun darujete jeden počítač, za 1800 darujete dva počítače a za 2700 korun darujete tři počítače a pomůžete ve třech rodinách. 

Zakoupíte zde: 

 https://www.mironet.cz/pocitace-detem/darkove-certifikaty+c36348/

Za částku 900 Kč tak zajistíte jednomu dítěti funkční počítač v průměrné hodnotě 6.500 korun, kdy se finanční částka takto znásobí. Jak k tomu dochází? Hlásí se nám celá řada dárců, kteří jsou ochotni věnovat hodnotnou techniku i celá řada dobrovolníků, která je ochotna věnovat čas při opravě PC a pomoci potřebným rodinám. S kapacitou 25 svozových, servisních a montážních míst jsme schopni skladovat celé počítače i náhradní díly. Taková svozová místa jsou zajištěna partnerskými firmami nebo charitou. Díky takové spolupráce nám tedy stačí pouze zlomek hodnoty počítače, abychom vyřazené technice vdechli nový život a dodali funkční počítač přímo do potřebné rodiny.
Vaše finanční dary tak především zajistí činnosti, které se nám nedaří získat skrze naše partnery zdarma.

  • Náklady na dokoupení některých náhradních dílů nutných ke kompletaci darovaných počítačů
  • Náklady na výkup hodnotných počítačů za zlomkové ceny (některé velké organizace nám z důvodu vnitřních předpisů nemohou techniku věnovat zcela zdarma)
  • Náklady na vývoj řídícího software (minimální část vývoje musíme hradit, zbytek máme zdarma)
  • Náklady na logistiku (přepravní služba mezi pobočkami, příspěvek dobrovolníkovi na benzín)
  • Náklady na balení techniky pro zajištění převozu (darovaná technika je bez krabic)
  • Náklady na dvě až tři osoby na HPP zajišťující koordinaci 300 dobrovolníků a celého projektu