Počítače dětem

Děkujeme za podporu společnosti NNIT Czech s.r.o.

Děkujeme za podporu společnosti NNIT Czech s.r.o.

Štědrý příspěvek do našeho projektu.

Projekt Počítače Dětem nedávno obdržel významnou finanční podporu od společnosti NNIT.

Vyjadřujeme upřímné poděkování společnosti NNIT za jejich angažovanost a štědrý dar.

Společnost NNIT nejenže exceluje v oblasti informačních technologií, ale také projevuje pevný závazek k podpoře komunit a vzdělání. Jejich nedávný finanční dar projektu Počítače Dětem je výrazem této závaznosti a jasným příkladem toho, jak firmy mohou pozitivně ovlivnit životy dětí ve svém okolí.

Tento finanční příspěvek bude použit na nákup komponentů, které jsou potřeba při repasování darované techniky. Jsou to především SSD disky, nové baterie a také nové myši a klávesnice, které z hygienických důvodů musíme pořizovat nové.

Celý tým projektu Počítače Dětem vyjadřuje hlubokou vděčnost společnosti NNIT za velkorysý finanční dar. Tato podpora přinese nejenom konkrétní výhody pro děti, ale také posílí významné poslání projektu – poskytovat příležitosti a zdroje pro rozvoj dětí v digitálním světě.

Spolupráce mezi projekt Počítače Dětem a společností NNIT ukazuje, jak společné úsilí může vytvářet pozitivní změny ve společnosti. Finanční podpora není pouze investicí do technologií, ale také do budoucnosti dětí, které budou díky ní lépe připraveny na výzvy moderního světa.

Poděkování společnosti NNIT za finanční dar projektu Počítače Dětem je nejenom vyjádřením vděčnosti, ale také povzbuzením pro další společnosti, aby následovaly jejich příklad. Společným úsilím můžeme podporovat rozvoj dětí a připravit je na úspěšnou budoucnost. Doufáme, že takovéto iniciativy budou inspirací pro další firmy a přinesou pozitivní změny v životech mnoha dětí.