Počítače dětem

I v předvánočním shonu nezapomínáte na náš projekt

Přestože by Vánoce měly být pro všechny svátky klidu a pohody, pro většinu z nás se nesou spíše v duchu shonu a stresu – doháníme úkoly a povinnosti v práci, dokupujeme dárky, ladíme vánoční atmosféru v našich domovech.

I my v projektu Počítače dětem se snažíme s koncem roku poskytnout co největší množství techniky tak, aby se dostala k dětem do potřebných rodin, dětských domovů, škol i zájmových organizací. Pro mnohé z nich je to často ten nejpotřebnější vánoční dárek.

Proto si velmi vážíme podpory ze strany jednotlivců i firem, které ani v předvánočním čase nezapomínají pomáhat druhým a darují již nevyužívanou techniku i finanční dary.

Naši dobrovolníci během jediného dne vyzvedli z různých míst v Praze darovanou IT techniku. Získali jsme tak 11 macbooků z firmy Deltatre, 29 výkonných počítačů od TransPerfect a také 60 monitorů od pojišťovny Kooperativa.

Naše nová projektová koordinátorka Iva také převzala z rukou slečny Aleny Vystrčilové ze společnosti Guerbet finanční dar ve výši 1400 Kč, který byl vybrán v rámci zaměstnanecké sbírky. Této iniciativy si velmi vážíme!

Již díky částce 900 Kč připravíme a poskytneme jeden počítač pro dítě, které jej potřebuje pro své vzdělávání.

Nejen uvedeným firmám, ale všem dárcům, partnerům a dobrovolníkům ze srdce děkujeme za spolupráci v letošním roce a věříme, že se naše cesty opět spojí v roce příštím, abychom společně pomohli všem dětem ke vzdělání.

Přejeme Vám krásné a pohodové vánoční svátky a vstup do nového roku tou správnou nohou!

Celý tým Počítače dětem