Počítače dětem

Na výstavě Prague Car Festival 2022 jsme darovali techniku

Na výstavě Prague Car Festival 2022 jsme darovali techniku

V rámci největší automobilové výstavy Prague Car Festival 2022 byl z rukou ambasadorky projektu Počítače dětem předám mladému Janovi Danihelovi počítač k jeho studiu. Honzovi je 20 let a pochází z Milovic. Studuje konzervatoř a jeho největším koníčkem je jazzové piano. Nyní studuje čtvrtý ročník a čeká ho maturita. Jeho snem je odstěhovat se do Prahy, kde by mohl hrát jazz na piano. Jeho sny ale nekončí v Praze, rád by se časem dostal i do Německa, kde by ve své kariéře rád pokračoval.

“Nevidím nic na tom, aby si Honza svůj sen nesplnil. Jde si za svým snem, ať už je to Praha nebo Německo. Moc bych mu to přála. Jazz je skvělý rytmický hudební styl, který sama mám ráda a věřím, že si Honzu brzy v Praze na nějakém vystoupení poslechnu. Počítač, který jsem mu předala, by mu měl pomoci v jeho cestě za sny. Jsem velmi ráda, že díky projektu Počítače dětem, má Honza svůj sen zase o kousek blíže,” doplnila ambasadorka projektu Počítače dětem, Nikola Kokyová.

Projekt je realizován s podporou Ministerstva kultury ČR v rámci dotačního programu Podpora integrace příslušníků romské menšiny.