Počítače dětem

PODPOŘTE NÁS NA DONIO

PODPOŘTE NÁS NA DONIO

Náš projekt vznikl v březnu roku 2020 v reakci na pandemii COVID-19 s cílem zajistit rovný přístup ke vzdělávání potřebným dětem prostřednictvím starší a již nevyužívané IT techniky. Tato myšlenka vždy byla a bude naší prioritou.


Před námi ovšem stojí nová výzva a tou je pomoc českým školám s IT vybavením pro děti ukrajinských uprchlíků, které se od září zapojí do výuky.


Rádi bychom vybavili 500 škol, do kterých máme v plánu darovat celkem 15 000 počítačů. Po ukončení konfliktu na Ukrajině a návratu dětí a jejich rodin do jejich země tuto techniku opět zrenovujeme a věnujeme část českým dětem a část ukrajinským školám, aby zde mohla být obnovena plnohodnotná výuka.


V následujících měsících proto chceme získat od dárců nejen počítače a notebooky, které by u našich dárců již neměly využití, zároveň potřebujeme zajistit finanční prostředky na jejich renovaci, aby naše školy měly dostatečné vybavení pro zajištění studia dětí od září tohoto roku.


Rádi byste nám v naší práci pomohli? Podpořte náš projekt na Donio. Finanční prostředky, které díky sbírce získáme, budou použity na renovaci darované IT techniky a na nákup další periférie jako jsou klávesnice a myši, kterých je z hygienického hlediska velký nedostatek. Finance použijeme také na pokrytí nákladů spojených s dopravou techniky od dárců k nám do instalačního centra a poté na rozvoz do škol a rodin po celé republice.

Chcete-li pomoct, klikněte zde: www.donio.cz/pocitace-detem-pomoc-skolam-s-it-vybavenim


Děkujeme!