Počítače dětem

Neuvěřitelný pěvecký výkon romské zpěvačky Natálie

Neuvěřitelný pěvecký výkon romské zpěvačky Natálie

V červenci 2022 opět proběhla další benefiční událost na podporu projektu Počítače dětem. Mezi hosty nechyběly významné tváře společností E&Y, Mironet, CzechTrade či TV Nova. O poutavou podívanou se postarali vystupující v podání Dětského baletu Praha, houslista Michael Hejč, či mladá nadaná romská studentka Konzervatoře Jaroslava Ježka, Natálie Kuchařová.

“Jsem moc rád, že nás Natálka poctila svou účastí na benefičním večeru. Talentované mladé Romy jsme podpořili již v předchozím roce. Letos tomu nebude jinak,” uvedl zakladatel projektu Počítače dětem, Robert Novotný. Ten dále prozradil, že rád nabídne na svých dalších událostech prostor a novou příležitost pro vystoupení takto mladých a šikovných umělců, jako je Natálka či Patrik, který vystoupil na předchozí benefici.

Pokud chcete pomoci i Vy, zapojte se do projektu tím, že darujete starší techniku, poskytnete finanční příspěvek na náš transparentní účet nebo se zaregistrujete jako dobrovolník. Více informací naleznete na našich stránkách www.pocitacedetem.cz

Projekt je realizován s podporou Ministerstva kultury ČR v rámci dotačního programu Podpora integrace příslušníků romské menšiny.