Počítače dětem

25 notebooků pro Point Milovice

25 notebooků pro Point Milovice

V pátek 1. dubna 2022 do prostor Point Milovice opět dorazila Miss České republiky 2019 a naše ambasadorka Nikola Kokyová, aby v rámci projektu Počítače dětem předala této organizaci 25 notebooků pro sociálně slabé rodiny s dětmi.

Notebooky se začaly ihned aktivně distribuovat, a to mezi klienty Nízkoprahových zařízení pro děti a mládež Milovice, rodiny z Point Rodina, pěstounské rodiny a 3 notebooky byly darovány dětem v rodinách romského původu..

Moc děkujeme Nikole Kokyové a celému projektu za velkorysý dar. Spolupráce si nesmírně ceníme,“ říká ředitelka Point Milovice Martina Ozorovská a doplňuje: „Počítačová technika se stala nezbytnou součástí vybavení pro každého školáka, ne každá rodina si ho však může dovolit. Věříme, že počítače budou našim klientům na cestě ke vzdělání ku prospěchu.

Nikolu doprovodil její tatínek, koordinátor pro národnostní menšin pro Krajský úřad Středočeského kraje, Cyril Koky.

Více informací o aktivitách Point Milovice se dozvíte na www.pointmilovice.cz .

Více fotografií si můžete prohlédnout na https://nymbursky.denik.cz/ctenar-reporter/projekt-pocitace-detem-daroval-point-milovice-25-notebooku-20220404.html , kde vyšel o tomto předání článek.

Projekt je realizován s podporou Ministerstva kultury ČR v rámci dotačního programu Podpora integrace příslušníků romské menšiny.