Počítače dětem

Nová spolupráce – společnost Makro Cash & Carry podpořila náš projekt

Nová spolupráce – společnost Makro Cash & Carry podpořila náš projekt

Náš projekt neustále aktivně vyhledává nové partnery a dárce, kteří nám pomáhají poskytovat IT techniku tam, kde je potřeba.


Jsme rádi, že jsme navázali komunikaci s Makro Cash & Carry, která našemu projektu darovala 23 notebooků, které již prošly procesem repasování v našem instalačním centru a některé již mají i nové majitele.


Předání v sídle společnosti makro se zúčastnila naše vedoucí projektová manažerka Věra a koordinátor Martin. Notebooky obdrželi z rukou paní Nikoly Kráčmarové, trainee v oddělení Interní a externí komunikace.


Jak nám při předání sdělil pan Martin Čivrný, Sustainability manager oddělení Interní a externí komunikace společnosti: „V makro ČR jsme moc rádi, že jste nás oslovili. Všechno vyšlo časově velmi dobře, vyřazené počítače byly fyzicky k dispozici, a proto jsme předání mohli zrealizovat velmi rychle a především před začátkem nového školního roku. Máme radost, že u nás již nevyužitá technika může sloužit dobrým účelům v rámci integrace dětí z rizikových skupin. V budoucnu se určitě nebráníme další spolupráci.


Na budoucí spolupráci se těšíme a věříme, že tak budeme moct opět pomoci nejen českým rodinám, které si pořízení vlastní IT techniky nemohou dovolit, ale třeba také našim školám, které od září budou integrovat do výuky ukrajinské žáky.


V případě, že máte doma nevyužívanou IT techniku, budeme vděční za Vaší pomoc. Neváhejte se na nás případně obrátit na email info@pocitacedetem.cz .