Počítače dětem

POMOC RODINĚ ZASAŽENÉ DOMÁCÍM NÁSILÍM

POMOC RODINĚ ZASAŽENÉ DOMÁCÍM NÁSILÍM

Paní Andrea z Chomutova si prošla ze strany svého bývalého partnera různými formami domácího násilí, včetně toho fyzického. Motivací změnit svůj život pro ní byly její dvě děti, díky kterým našla odvahu a od partnera odešla a osamostatnila se.

Bohužel toto rozhodnutí s sebou neslo i nepříznivou finanční situaci. Paní Andrea je totiž momentálně na mateřské dovolené se svým dvouletým chlapečkem a dále má doma ještě jedenáctiletou dceru.

Pomoct se jí rozhodla Miss České republiky 2018 a zároveň zakladatelka Nadačního fondu Klíč k úsměvu, Iveta Maurerová, která s naším projektem spolupracuje dlouhodobě. Pro děti paní Andrey uskutečnil Klíč k úsměvu před Vánoci sbírku dárečků, aby i ony mohly mít krásné Vánoce. Zároveň jí na úhradu nájmu daroval tento nadační fond 8 500 Kč. Byla to právě Iveta Maurerová, která kontaktovala náš projekt, zda bychom mohli darovat pro mladou slečnu, která navštěvuje základní školu, na které je momentálně vyhlášena online výuka, počítač, aby i ona měla zajištěn přístup k informacím a ke vzdělání. A my jsme samozřejmě neváhali!

Děkujeme tímto za spolupráci Nadačnímu fondu Klíč k úsměvu a její ředitelce za předání v Chomutově!

Pokud se chcete dozvědět více o Nadačním fondu Klíč k úsměvu, koukněte na www.klickusmevu.cz .

V případě, že byste chtěli pomoct dalším žadatelům o techniku, neváhejte nás kontaktovat na info@pocitacedetem.cz .