Počítače dětem

Spolupráce s nadací Archa Chantal zahájena

Spolupráce s nadací Archa Chantal zahájena

V rámci naší činnosti se systematicky snažíme spolupracovat i s dalšími organizacemi, které své aktivity zaměřují na pomoc potřebným dětem a rodinám.


V tomto případě zahájila spolupráci sama paní Chantal Poullain, která se o naší činnosti dozvěděla a požádala nás o darování NTB ke vzdělávání pro ukrajinského chlapce, který se svými nejbližšími našel dočasné útočiště v české rodině.


Následně náš projekt podpořila ředitelka Nadace Archa Chantal ing. Lenka Šebelová, která našemu projektu darovala 4 vlastní notebooky, které budou repasovány a darovány potřebným dětem.


Společně s projektovými manažerkami projektu Počítače dětem Mgr. Věrou Havlíkovou a ing. Ivou Zippererovou byly na společné schůzce formulovány oblasti podpory a spolupráce.


Za náš projekt budeme k dispozici s nabídkou darování IT techniky dětem do nemocničních oddělení v dětských nemocnicích a léčebnách, které Nadace Archa Chantal v rámci své činnosti opravuje a rekonstruuje. Nadace Archa Chantal našemu projektu pomůže vyhledávat potencionální dárce IT techniky, případně další formy pomoci.


Pokud chcete podpořit náš projekt i Vy, neváhejte se na nás obrátit na emailu info@pocitacedetem.cz . Každá pomoc se počítá!