Počítače dětem

UNICEF PARTNEREM PROJEKTU

Dětský fond Organizace spojených národů UNICEF se stal partnerem projektu Počítače dětem. Společně chceme pomoci šířit osvětu jak v České republice, tak i mimo ni. Výkonná ředitelka Pavla Gomba tento projekt chce prezentovat v zahraničí jako příkladný projekt funkční a účinné charitativní pomoci, který stmeluje společnost.

Do projektu se zapojilo 20 dárcovských míst po celé České republice a jsou nyní označena nálepkou DARUJ ZDE. Doufáme, že tímto se nám podaří vybrat počítače i od nepřihlášených dárců, kteří budou mít cestu na jednu z prodejen našeho hlavního IT partnera, firmy Mironet, nebo na jedno z našich míst zřízených dobrovolníky. Svoje staré počítače můžete darovat v Praze na třech místech, Ostravě, Brně, Olomouci, Hradci Králové, Plzni, Jablonci nad Nisou, Teplicích, Liberci, Mladé Boleslavi, Kladně, Karlových Varech, Mariánských lázní, Kyjově, Litomyšli, Uherském Hradišti, Rožnově pod Radhoštěm a Studénce.

Dětský fond UNICEF Česká republika se též zapojil do projektu svým prostorem a pražská centrála se stala dalším svozovým místem, kde dárci mohou ponechat svoji techniku.

Díky síti dárcovských míst pomáháme po celé zemi a motivujeme další potencionální dárce k darování jejich nepoužívané techniky. Budujeme dále i síť dobrovolníků, kteří pomáhají přímo v rodinách. Přidejte se i vy!