Počítače dětem

JSME VDĚČNI SPOLEČNOSTI NESTLÉ ZA VÝZNAMNÝ DAR IT TECHNIKY

JSME VDĚČNI SPOLEČNOSTI NESTLÉ ZA VÝZNAMNÝ DAR IT TECHNIKY

Společnost Nestlé podporuje náš projekt

Děti jsou budoucností naší společnosti, a proto je důležité investovat do jejich vzdělání a rozvoje. A my jsme vděční, že společnost Nestlé rozpoznala důležitost investovat do budoucnosti a podporovat organizace, které pracují na posílení dovedností a vzdělání v oblasti IT. Tento dar bude mít trvalý dopad na životy těch, které podporujeme, a pomůže jim dosáhnout svého plného potenciálu.

Společnost Nestlé není pouze známá svými potravinářskými produkty, ale také za svou dlouholetou angažovanost ve prospěch komunit, ve kterých působí. Nestlé věří v důležitost vzdělání a rozvoje dětí, a proto se rozhodla podpořit náš projekt a věnovali významný dar v podobě IT techniky, který umožní dětem získat přístup k moderním počítačovým prostředkům a technologiím.

Projekt „Počítače Dětem“ a společnost Nestlé ukázaly, jak důležité je spojit síly pro podporu vzdělání a rozvoje dětí. Společnou snahou lze otevřít nové možnosti a příležitosti pro budoucí generace. Dar od Nestlé je nejenom technickou výbavou, ale také zprávou, že společnosti mají zájem o budoucnost našich dětí a jsou ochotny podporovat iniciativy, které směřují k tomuto cíli.

Naše partnerství se společností Nestlé představuje skvělý příklad toho, jakým způsobem můžeme společně pracovat na podpoře vzdělání a rozvoje dětí. Dar od Nestlé představuje významný krok k tomu, aby se technologie a vzdělání staly dostupnými pro všechny. Doufáme, že takovéto partnerství budou pokračovat a přinášet pozitivní změny pro budoucí generace.

Děkujeme za podporu projektu.

Pokud chcete podpořit náš projekt i Vy, neváhejte se na nás obrátit na emailu info@pocitacedetem.cz. Každá pomoc se počítá.