Počítače dětem

Společnost Škoda Group nás podporuje

Společnost Škoda Group nás podporuje

Škoda Group darovala projektu Počítače dětem 10 repasovaných notebooků včetně příslušenství.

Rádi bychom srdečně poděkovali společnosti Škoda Group, přední české strojírenské firmě, která darovala do našeho charitativního projektu Počítače dětem 10 repasovaných notebooků včetně příslušenství.

Zároveň věříme, že tímto štědrým darem naše setkání se Škoda Group nekončí, ale naopak začíná a že charitativní projekt Počítače dětem a společnost Škoda Group budou moci dlouhodobě spolupracovat i v budoucnu.

Společnost Škoda Group se věnuje trvalé udržitelnosti a vnímá ekologické a společenské odpovědnosti vůči zákazníkům, zaměstnancům i široké veřejnosti jako důležitou. Dlouhodobě podporuje Městskou charitu Plzeň, a to konkrétně Domov svaté Zdislavy pro matky s dětmi v tísni a Domov svatého Jiří pro seniory. Také se podílí i na finanční podpoře areálů a sportovních aktivit.

Tento štědrý dar a vzájemná spolupráce pomůže sociálně slabším rodinám, pro které je koupě nového počítače až likvidační, a zároveň umožní dětem z těchto rodin se plnohodnotně vzdělávat a dosáhnout svého plného potenciálu. S modernizací škol a stále častějším využíváním distanční výuky se mladí žáci a studenti bez počítače téměř neobejdou.

Děkujeme celé společnosti Škoda Group, konkrétně paní Gabriele Wolfové a Lucii Janouškové z oddělení komunikace za organizaci celé akce a také zaměstnanecké výzvy se zapojit do další pomoci našemu projektu. Naše díky patří i panu Ing. Pavlu Hrubému, skupinovému IT řediteli Škoda Group, kterému se podařilo najít ne jeden notebook, ale hned deset kusů.

Pokud chcete pomoci i vy, neváhejte se na nás obrátit na info@pocitacedetem.cz.

Pojďme se všichni společně řídit naším heslem: „Aby všechny děti mohly studovat!“