Počítače dětem

Podpora od společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Podpora od společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Děkujme za více jak 20 ks darované techniky

Dnes bychom rádi vyjádřili naše upřímné poděkování a uznání firmě Unibail-Rodamco-Westfield za jejich štědrý dar Nadačnímu fondu IT People. Tento dar představuje více než 20 kusů IT techniky, která bude mít významný dopad na naši práci a naši schopnost pomáhat těm, kteří ji potřebují.

Náš projekt Počítače dětem se zaměřuje na podporu vzdělání a rozvoje IT dovedností mezi mladými lidmi a jednotlivci, kteří se potýkají s ekonomickými obtížemi. Díky štědrostí společností jako je Unibail-Rodamco-Westfield jsme schopni poskytovat počítačovou výbavu a mentorství těm, kteří by jinak neměli přístup k těmto zdrojům.

Darovaná IT technika nám umožní rozšířit naše aktivity a dosáhnout tak na více lidí, dětí, kteří naší pomoc potřebují. Zvláště v době, kdy digitální dovednosti a přístup k technologiím jsou klíčové pro úspěch na trhu práce, je tento dar nepostradatelný.

Znovu tedy děkujeme firmě Unibail-Rodamco-Westfield za jejich štědrost a podporu. Jmenovitě bychom rádi poděkovali panu Černému, se kterým byla radost komunikovat a také byl tak ochotný a techniku nám osobně zavezl na naše instalační centrum.

Společně můžeme přispět k budoucímu úspěchu našich mladých lidí a těch, kteří potřebují pomoc v oblasti IT.

Pokud chcete pomoci i Vy, neváhejte se na nás obrátit na info@pocitacedetem.cz.