Počítače dětem

Nadace ČEZ opět podpořila projekt Počítače dětem

Nadace ČEZ opět podpořila projekt Počítače dětem

Již podruhé byl projekt Počítače dětem vybrán a podpořen Nadací ČEZ a začátkem března 2022 nasazen do mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem. Více informací naleznete na pomahejpohybem.cz .


V minulém roce byla pomoc našeho projektu zaměřena zejména na podporu online vzdělávání dětí v době distanční výuky, kdy byly podpořeny děti, které se z domova nemohly připojit k on- line výuce.


V letošním roce se pomoc rozšířila také na podporu formálního i neformálního vzdělávání dětí v dětských domovech azylových domech, nemocnicích. Darovanou IT technikou podporujeme i nízkoprahová zařízení či chráněné dílny. V posledních dnech nás o darování repasované IT techniky ve větší míře žádají také ty základní školy napříč Českou republikou, které očekávají příliv ukrajinských dětí a potřebují počítače právě pro ně, nebo pro vybavení školního mobiliáře, ze kterého by námi darované počítače nebo notebooky těmto dětem zapůjčily.


Podpořte v EPP aplikaci projekt Počítače dětem a rodinám. Můžete nám pomoci i darováním starší IT techniky, zaměstnaneckou sbírkou nebo finančně. Všem děkujeme za pomoc!