Počítače dětem

Počítače dětem na prague car festival

O víkendu 30. – 31.10. 2021 najdete projekt Počítače dětem na Prague Car Festival,  největší výstavě ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly. 

Desátý ročník akce se letos neobejde bez účasti charitativního projektu Počítače dětem a to přímo ve stánku společnosti Mironet. Těšit se můžete na vstupenku do světa nejmodernějšího gamingu. Zároveň vás čeká náhled do historie počítačového hraní na dvou počítačích ze začátku tisíciletí (včetně legendárního operačního systému Windows 98). Zapojit se můžete do turnaje Hráč roku – Retro edition, který bude probíhat právě na zmíněných starých strojích. Vítěz turnaje si odnese PlayStation 5. 

V rámci sobotního dne se můžete těšit na módní přehlídku finalistek Miss České republiky a vyřazování na TOP8, ale také předávání počítače žákyni 9. třídy, Vanesse  z rukou Nikoly Kokyové, ambasadorky projektu Počítače dětem. Nedělní program bude opět bohatý a více informací o něm najdete na oficiálních stránkách výstavy či na stránkách Miss České republiky.

Budeme se na vás těšit v hale č. 4 vedle hlavního pódia.