Počítače dětem

Poděkování společnosti Linde Gas a.s. za podporu projektu Počítače dětem

Poděkování společnosti Linde Gas a.s. za podporu projektu Počítače dětem

Vyřazená IT technika u nás najde uplatnění.

Projekt Počítače dětem by tímto rád vyjádřil svou upřímnou vděčnost společnosti Linde Gas a.s. za jejich štědrý dar vyřazené IT techniky. Díky této cenné podpoře můžeme i nadále naplňovat náš cíl – poskytovat potřebným dětem přístup k moderním technologiím a usnadnit jim tak vzdělávání v dnešním digitálním světě.

Společnost Linde Gas a.s. prokázala, že má nejen srdce pro své podnikání, ale i pro komunitu, ve které působí. Vyřazené počítače, monitory a další technika najdou nový domov u dětí, které by si takové vybavení nemohly jinak dovolit. Tento dar představuje nejen materiální pomoc, ale také naději a příležitost pro mnoho mladých lidí.

Každé darované zařízení znamená jeden krok blíže k dosažení rovného přístupu ke vzdělání pro všechny děti bez ohledu na jejich sociální a ekonomické zázemí. Díky podpoře Linde Gas můžeme vybavit ještě více dětí nástroji, které jsou dnes nezbytné pro jejich osobní rozvoj a úspěch ve škole.

Ještě jednou děkujeme společnosti Linde Gas a.s. za jejich velkorysost a důvěru v náš projekt. Vaše podpora nám umožňuje pokračovat v naší misi a pozitivně ovlivňovat životy dětí po celé zemi. Těšíme se na další spolupráci a doufáme, že inspirujeme i další firmy k podobným krokům.

S vděčností,

Tým projektu Počítače dětem